Drevenica ANKA

Ak ste sa rozhodli stráviť svoju dovolenku v horskom prostredí Belianskych Tatier – ste tu na správnej adrese.
OLYMPUS DIGITAL CAMERAVitajte na našich stránkach a dovoľte, aby sme vás previedli našim ubytovacím zariadením.

Ždiar je typická goralská obec s rázovitou ľudovou architektúrou a v tomto duchu sa nesie aj vzhľad našej drevenice ANKA.
Ponúkame ubytovanie pre max. 20 osôb.

Zloženie izieb:
* 2/3-posteľové s možnosťou prístelky
* 1/2-posteľová s možnosťou prístelky
* 1/1-posteľová

Každá izba je vybavená samostatným sociálnym zariadením /WC, sprcha/ a TV-SAT, s priamym výhľadom na Belianske Tatry. Pre všetkých je k dispozícii plne vybavená kuchynka.

Okolitú prírodu si môžete vychutnať v letnom období pri posedení a grilovaní pri záhradnom grile. Na požiadanie vám zabezpečíme aj stravovanie – raňajky a večere. Zo širokej ponuky chutných špecialít budete mať možnosť ochutnať v blízkej reštaurácii, vzdialenej len 100 metrov.

Apartmán:

Izba 1:

Izba 2:

Izba 3:

Izba 4: 

Izba 5:

Kuchynka:

Spoločenská miestnosť:

 

Letný Ždiar je ideálnym miestom na turistiku, cykloturistiku, zber lesných plodov, najmä húb. Od romantických prechádzok až po celodenné výlety vám ponúka široké okolie ešte omnoho viac – Tatranská Kotlina, Starý Smokovec, Stará Ľubovňa, Vrbov, Poprad a svojim čarom vás určite okúzlia aj neďaleké poľské turistické mestá – Zakopane a Bialka Tatranska.

Ždiar v zime vždy bol aj zostane pre milovníkov zimných športov obľúbeným cieľom dovoleniek. V bezprostrednej blízkosti Drevenice ANKA sa nachádza lyžiarske stredisko Strachan ski centrum a len 500 metrov ďalej lyžiarske stredisko Strednica. Obe strediská ponúkajú kompletné služby vrátane nočného lyžovania, skiinštruktorov, požičovne atď.
Okolie nášho zariadenia ponúka terén aj pre menej zdatných lyžiarov, ale aj sánkovačku a iné zimné hry. Ideálne prostredie pre vašich najmenších miláčikov.

Presvedčte sa sami – tešíme sa na vás!