Ski Bachledová

DSC_1250Rodinné lyžiarske stredisko Ski Bachledova sa nachádza sa na hrebeni Spišskej Magury s nádherným výhľadom na panorámu Belianskych Tatier, len 30 km severne od mesta Poprad. Rozprestiera sa na území troch obcí – Ždiar, Jezersko a Malá Franková, pričom prístup do strediska je možný zo všetkých z nich.

Ski Bachledova ponúka slovenský unikátmožnosť lyžovať v troch dolinách z rôznych svetových stránfantastickú rodinnú lyžovačku a celosezónnou garanciu snehu. Umelo zasnežovaných je až 9,5 km zjazdoviek. Lyžiarom je k dispozícii 4-sedačka Jezersko, 3-sedačka Bachledova dolina, 6 vlekov, 12 zjazdoviek v dĺžke 11,5 km a to vo všetkých stupňoch náročnosti, ako aj 19 km bežeckých tratí. Samozrejmosťou je večerné lyžovanie, ski-servis, požičovňa lyžiarskej výstroje, bezplatné parkovanie a ski-bus.

Novinkou zimnej sezóny je rozšírenie strediska o 2 stredne náročné zjazdovky s prepravným zariadením smerom do Malej Frankovej. Tie ponúkajú okrem pôžitku z jazdy na lyžiach i krásne výhľady.

Ski Bachledova pre najmenších ponúka niekoľko atrakcií, vrátane detského rozprávkového sveta s  tubingovou dráhou a náučným chodníkom. Rýchlosť na lyžiach si všetci súťaže chtiví zmerajú na slalomovej dráhe pri zjazdovke Hrebeň. Bodkou za perfektne stráveným dňom je zážitok zo zimnej jazdy na  bobovej  dráhe či snowraftingu.

V oblastí Ždiaru, Jezerska a okolí je k dispozícii až 3 000 lôžok v hoteloch, penziónoch a chatách  rôznych kategórií. Ubytovaním sa v partnerských zariadeniach podporujete rozvoj regiónu a zároveň ušetríte. Ski-pasy si pri viacdenných pobytoch môžete zakúpiť so zľavou až do výšky 30%. Doprajte dovolenku aj svojmu autu –  do strediska Vás zdarma odvezie ski-bus zo Ždiaru a Jezerska.

Lokálne špeciality a iné lahôdky ponúkajú miestne reštaurácie, bistrá a bufety priamo na svahu. Výnimočnú atmosféru zažijete v apres ski-bare, kde zábava trvá až do neskorých hodín.

Tešíme sa na vás!